چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸
 
گالری عکس نمایشگاه گالری عکس نمایشگاه
بیست و نهمین جشنواره و نمایشگاه استانی رسانه‌های دیجیتال در یزد به کار خود پایان داد
بیست و نهمین جشنواره و نمایشگاه استانی رسانه‌های دیجیتال؛ روز گذشته در یزد به کار خود پایان داد.
جوانان در آشکارسازی اهداف پنهان دشمن اقدامات ارزنده‌ای انجام دادند
معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد گفت: جوانان در حوزه رسانه‌های دیجیتال در آشکار کردن اهداف پنهان دشمن
دشمنان با تولید برخی بازی‌ها به دنبال دست‌یابی به اهداف خود هستند
نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس بر لزوم تلاش برای ساخت بازی های باکیفیت و پرمحتوا تأکید کرد و گفت:ام
تعداد نمایش:
گالری عکس نمایشگاه

تاریخچه:

یزد بین رشته‌های شیرکوه و خرانق و در دشتی گسترده به نام دشت یزد ـ اردکان قرار گرفته‌است. آبادانی یزد از سدهٔ «پنجم هجری» به بعد بوده و اتابکان فارس از مهم‌ترین عوامل پیش‌رفت این شهر در سده‌های گذشته به‌شمار می‌روند.بعداز آمدن اسلام وگرایش مردم یزد به دین اسلام عنوان «دارالعباده» به این شهر داده شد. یزد اولین شهر خشتی و دومین شهر تاریخی جهان بعد از شهر ونیز ایتالیاست. استان یزد از سرزمینهای کهن و تاریخی ایران زمین است.پناهگاه بسیاری از دانشمندان و بزرگانی بوده که در زمان حملهٔ مغولان به ایران در سده‌های هفتم و هشتم هجری، این شهر را سکونتگاه و محل زندگی خود قرار داده بودند.مردم یزد به زبان فارسی رایج با گویش یزدی سخن می‌گویند و بسیاری از واژه‌ها و ترکیبات زیبای فارسی را در گویش خود حفظ کرده‌اند.

 

نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان یزد

پانزدهمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان یزد با حضور سیفی فرماندار محترم یزد، غلام حسین دشتی معاون سیاسی و امنیتی استانداری یزد، عیسی زارع پور رئیس مرکز توسعه و فنآوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و عالی عالیشوندی مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی یزدو جمعی از مسئولان استانی در 21 فروردین ماه 1390 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان یزد واقع در صفائیه، بلوار شهید قندی آغاز گردید و تا 27 فروردین ماه 90 در فضایی بالغ بر 4000 متر مربع ادامه یافت.

 مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان یزد گفت: نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال با اهداف ترویج و اصلاح فضای رسانه های دیجیتال و استفاده از آنها، حمایت و تولید رسانه های دیجیتال و ایجاد فضای پاک و نظارت بیشتر بر محتوای رسانه های دیجیتال برگزار شده است.

محمود عالیشوندی افزود: این نمایشگاه متشکل از 80 غرفه و در بخش های نرم افزار های رایانه ای، نرم افزار های تلفن همراه، بازی های رایانه ای، مسابفات، رسانه های دیجیتال در آیینه هنر، نگارگذر فناوری و دیجیتال، جنگ نرم در رسانه های دیجیتال، پایگاه های اینترنتی، برگزیدگان جشنواره های بین المللی رسانه های دیجیتال، نشست و کارگاه های آموزشی از ساعت16  الی 22 آماده ارائه خدمات نرم به عموم علاقه مندان است.

افتتاحیه نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان یزد


دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان یزد

بیست و نهمین نمایشگاه استانی و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان یزد روز چهارشنبه سیزده اردیبهشت 91/2/13 باحضورحجت الاسلام سید محمدکاظم مدرسی امام جمعه محمد آباد یزد، عباسعلی رضایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار، عبدالحسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان استان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان یزد واقع درصفائیه، بلوار شهید قندی آغاز شد و تا 17 اردیبهشت ماه از ساعت 16 الی 22 ادامه یافت.

افتتاحیه دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان یزد 

 بخش های اصلی نمایشگاه:

  • فرصت ها و تهدیدها
  • بازی های رایانه ای
  • کودک و رسانه
  • دانش دیجیتال
  • خانواده و سرگرمی های دیجیتال
  • هنرهای دیجیتال

 بخش های جنبی نمایشگاه:

  • شهر دیجیتال
  • رسانه های دیجیتال در آیینه هنر

در این نمایشگاه بخش عمده ای از پتانسیل و توانمندی های کشور در حوزه های مختلف رسانه های دیجیتال در فضایی بالغ بر 4500 متر مربع، با حضور 83 غرفه از شرکت های دارای محصولات فرهنگی دیجیتال و با استقبال گسترده از بازدیدکننده ها، بیش از 20/000 نفر برگزار گردید. 

 

 

  

پوستر پانزدهمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان یزد

 پوسترنخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال یزد

بنر تبلیغاتی دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال یزد

 بنر تبلیغاتی نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال یزد

پوستر بیست و نهمین نمایشگاه استانی و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان یزد

 پوستردومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال یزد

یزد

 بنر محیطی دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال یزد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.