یکشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
 
طرح رایانه پاک، ایجاد امنیت در شبکه های اجتماعی را در دستور کار دارد
کارشناس مشاوره رسانه‎‌های دیجیتال گفت: خانه پاک- رایانه پاک، طرح ایجاد امنیت در شبکه های اجتماعی را
تخفیف 50 درصدی محصولات فرهنگی دیجیتال در نمایشگاه‌های استانی
فروش محصولات فرهنگی دیجیتال با تخفیف 50 درصدی، در سی و پنجمین نمایشگاه استانی رسانه‌های دیجیتال در ا
آغاز به کار سی و پنجمین نمایشگاه استانی رسانه‌های دیجیتال
سی و پنجمین نمایشگاه استانی رسانه‌های دیجیتال، در اسلامشهر آغاز به کار ‌کرد.
تعداد نمایش:
گالری عکس نمایشگاه

تاریخچه:

 تهران بزرگ‌ترین شهر و پایتخت ایران و مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. بیست و پنجمین شهر پرجمعیّت جهان به شمار می‌آید.تهران مرکز جذب مهاجران زیادی از سرتاسر ایران بوده‌است. ساکنان اصلی تهران اقوام فارسی‌زبان بودند، البتّه هم‌اکنون این شهر دارای اقوام مختلفی است و عمدهٔ زبان محاوره‌ای در این شهر فارسی است. بیشتر مردم در این شهر زبان فارسی با لهجهٔ تهرانی دارند.ساختار اداری ایران در تهران متمرکز شده‌است. تهران به ۲۲ منطقه، ۱۳۴ ناحیه (شامل ری و تجریش) و ۳۷۰ محلّه تقسیم شده‌است. نماد شهر تهران برج آزادی  و برج میلاد است.

 اِسلام‌شَهر مرکز شهرستان اسلام‌شهر واقع در استان تهران است که در ۱۲ کیلومتری جنوب شهر تهران واقع شده‌است و و از طریق بزرگراههای قدیم و جدید تهران-ساوه و همچنین آزادگان و احمد آباد مستوفی قابل دسترسی است. فاصله آن تا مرکز شهر تهران حدود 15 کیلومتر است. باستانی‌ترین محله های اسلامشهر سالور، مافین آباد و روستای ضیاآباد می‌باشد که محوریت بقیه آبادی ها را داشته است.

 

نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال شهرستان تهران(اسلامشهر)

نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال شهرستان اسلامشهر در بعداز ظهر روزیکشنبه 8 مرداد 8/ 5/ 91 با حضور حجت الاسلام گل وردی امام جمعه چهاردانگه،صادق محمدزاده سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر،پورابوالقاسم مدیر برگزاری نمایشگاه و جمعی از مسئولان دیگر در مصلیچهاردانگه)واقع در خیابان آیت ا.. سعیدی( آغاز شد و تا 11 مرداد ماه از ساعت18 الی 24 ادامه یافت. این نمایشگاه در بخش های نرم افزارهای رسانه ای،بازی های رایانه ای، فرصت ها و تهدیدها، خانواده و سرگرمی های دیجیتال،نشست و کارگاه های تخصصی و هنرهای دیجیتال برگزار شد. در این نمایشگاهبخش عمده ای از پتانسیل و توانمندی های کشور در حوزه های مختلف رسانه هایدیجیتال در فضایی بالغ بر 1400 متر مربع، با حضور 36 غرفه شرکت کننده و بااستقبال گسترده مردم و مسئولان برگزار گردید.

افتتاح نمایشگاه رسانه های دیجیتال اسلامشهر  

  

پوستر سی و پنجمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان تهران

 پوسترنخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال اسلامشهر

بنر محیطی نمایشگاه رسانه های دیجیتال اسلامشهر

 پوسترنخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال اسلامشهر

 

 

 


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.