چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸
 
مسابقه حرکتی با فوتبالیست دیجیتالی در نمایشگاه استانی رسانه های دیجیتال الیگودرز
کودکان الیگودر در بخش بازی های رایانه ای نمایشگاه استانی که از 26 تیر ماه در این شهر برپاست،بوسیله ک
نمایشگاه استانی رسانه‌های دیجیتال، فرصت طلایی فرهنگ و هنر الیگودر
فرماندار شهرستان الیگودرز، جشنواره و نمایشگاه استانی رسانه‌های دیجیتال الیگودرز را فرصتی طلایی برای
نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در الیگودرز افتتاح شد
سی و چهارمین نمایشگاه استانی و سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان لرستان در شهرستان الیگودرز در
تعداد نمایش:
گالری عکس نمایشگاه

 تاریخچه:

استان لرستان یکی از استان‌های غربی ایران است.  لرستان سرزمینی کوهستانی است و غیر از چند دشت محدود، سراسر آن را کوههای زاگرس پوشانده‌است. اشترانکوه با ۴۱۵۰ متر ارتفاع بلندترین نقطه استان واقع در شهرستان ازنا می باشد.لرستان تنها استان ایران است که به دلیل اهمیت فوق العاده تاریخی یکی از ۴ بخش اصلی موزه ملی ایران را به خود اختصاص داده‌است.لرستان در ابتدای تقسیمات کشوری دوره پهلوی بخشی از فرمانداری کل خوزستان و لرستان بود که خیلی زود از خوزستان جدا و با عنوان فرمانداری کل لرستان مستقل شد. به لحاظ اقلیم و هواشناسی یک استان چهار فصل است و دارای آب وهوای متنوعی است، این تنوع از شمال به جنوب و از شرق به غرب کاملا محسوس است

 

نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان لرستان(خرم آباد)

هشتمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان لرستان شهرستان خرم آباد از نهم تا پانزده مرداد ماه 1389 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان لرستان با حضور مدیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم آباد، برگزار شد. این نمایشگاه با موافقت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال همزمان با نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری استان برپا شد.بخش های فرهنگ سازی و اصلی این نمایشگاه عبارتند از:

  • بخش های نرم افزارهای رسانه ای، تلفن همراه
  • بخش بازی های رایانه ای
  • بخش پایگاه های اینترنتی و وبلاگ ها
  • فناوری و نوآوری در رسانه های دیجیتال
  • رسانه های دیجیتال در آیینه هنر
  • نشست ها و کارگاه های آموزشی
  • مسابقات و سرگرمی ها دیجیتال
  • برگزیدگان ادوار جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال

افتتاح هشتمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان لرستان

 

دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان لرستان (بروجرد)

سی و دومین نمایشگاه استانی و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان لرستان، شهرستان بروجرد در عصرروز دوشنبه 5 تیرماه 91 با حضور ، حسین ترابی نماینده ولی فقیه بروجرد، نادرارجمندی مدیر اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان بروجرد،صادق افراسیابی معاون مرکز رسانه های دیجیتال، حسین واعظیان مدیرروابط عمومی و اموربین الملل مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و جمعی از مسئولان استانی در سایت نمایشگاهی تروکا واقع در میدان زائران کربلا، قلعه حاتم آغاز شد و تا 9 تیر ماه از ساعت 16 الی 22 ادامه یافت. این نمایشگاه در بخش های نرم افزارهای رسانه ای، بازی های رایانه ای، فرصت ها و تهدیدها، خانواده وسرگرمی های دیجیتال، نشست و کارگاه های آموزشی، هنرهای دیجیتال، کودک و رسانه برگزار شد. در این نمایشگاه بخش عمده ای از پتانسیل و توانمندی های کشور در حوزه های مختلف رسانه های دیجیتال در فضایی بالغ بر 2000 متر مربع،با حضور 44 غرفه شرکت کننده برگزار گردید.

سجاد معین استاندار لرستان اظهار داشت: افتتاح اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال به عنوان یک رخداد فرهنگی در بروجرد گام بزرگی در این زمینه است. این نمایشگاه محصولات غنی در زمینه های دین، اخلاق، خانواده، تعلیم و تربیت و همچنین نرم افزارهای ویژه کودکان و دیگر محصولات فرهنگی ارزشمند عرضه کرده که این امر زمینه امیدواری برای برداشتن گامهای بلندتر در حوزه فرهنگی را ایجاد کرده است.

افتتاح نمایشگاه رسانه های دیجیتال بروجرد

 

سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان لرستان (الیگودرز)

 سی و چهارمین نمایشگاه استانی و سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان لرستان در بعداز ظهر روز یکشنبه25 تیرماه 91 باحضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان حجت الاسلام اسماعیلیان، سید مهدی وفایی فرماندار الیگودرز، مصطفی محمدی رییس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان الیگودرز و جمعی از مسئولان دیگر استانی در دانشگاه آزاد اسلامی واقع در بلوار دانشگاه آغاز شد و تا 29 تیر ماه ازساعت 16 الی 22 ادامه یافت.

این نمایشگاه در بخش های نرم افزارهای رسانه ای،بازی های رایانه ای، فرصت ها و تهدیدها، خانواده وسرگرمی های دیجیتال، نشست و کارگاه های آموزشی و هنرهای دیجیتال برگزار شد.

در این نمایشگاه بخش عمده ای از پتانسیل و توانمندی های کشور در حوزه های مختلف رسانه های دیجیتال در فضایی بالغ بر 1200 متر مربع، با حضور 34 غرفه شرکت کننده و بااستقبال گسترده مردم و مسئولان برگزارگردید.

حجت الاسلام علی اسماعیلیان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با اشاره به فعالیتهای دشمن در عرصه جنگ نرم، رسانه های دیجیتال را پیشگامان مبارزه با توطئه دشمنان نظام در فضای مجازی دانست.

 افتتاح نمایشگاه رسانه های دیجیتال الیگودرز

پوستر هشتمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان لرستان

پوستر نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال لرستان

بنر نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال لرستان  

بنر نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال لرستان

 .........................................................

پوستر سی و دومین نمایشگاه استانی و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان لرستان

 پوستر نمایشگاه رسانه های دیجیتال بروجرد

بنر محیطی نمایشگاه رسانه های دیجیتال بروجرد

بنر محیطی نمایشگاه رسانه های دیجیتال بروجرد

.........................................................

پوستر سی و چهارمین نمایشگاه استانی و سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان لرستان

 پوستر نمایشگاه رسانه های دیجیتال الیگودرز

بنر محیطی نمایشگاه رسانه های دیجیتال الیگودرز

بنر محیطی نمایشگاه رسانه های دیجیتال الیگودرز

 

 

 

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.