یکشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
 
اطلاعیه ثبت نام بیست و سومین نمایشگاه استانی رسانه های دیجیتال
به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی , این
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:عرضه 6 هزار عنوان نرم افزار در نمایشگاه رسانه های دیجیتال
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال با 50 درصد تخفیف از
نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خوزستان گشایش یافت
بیست و سومین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خوزستان صبح 3 دی ماه 1390 با
گالری عکس نمایشگاه

تاریخچه:

 استان خوزستان در جنوب غربی ایران در کرانه خلیج فارس و اروندرود قرار دارد و مرکز استخراج نفت ایران به‌شمار می‌آید. شهر اهواز مرکز استان خوزستان است. این استان پنجمین استان پرجمعیت ایران است.وزستان از جمله استان‌هایی است که در طول جنگ هشت ساله دچار آسیب و خسارت فراوانی شد. اشغال طولانی‌مدت برخی مناطق استان، موشک‌باران دایمی برخی شهرها و حملات هوایی و زمینی به شهرهای دزفول، بستان، هویزه، سوسنگرد، اهواز، شوش، شوشتر، شادگان، اندیمشک و بسیاری از مناطق دیگر، همه و همه باعث آسیب‌های فراوان به سرمایه‌های طبیعی و انسانی و زیرساخت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آن شد.خوزستان، سرزمین مردمان خوزی یا هوزی یا حوزی (که استرابون و پلینیوس از آن به اسم اوکسی ذکر کرده‌اند)است. این استان با عیلامیان باستان و شوش کم و بیش مرتبط است. نام اهواز، شوش و هویزه منعکس کننده ساکنین این منطقه در زمان عیلامیان بوده‌است.در سال ۱۲۸۷ خورشیدی نخستین چاه نفت ایران و خاورمیانه، توسط گروهی بریتانیایی به سرپرستی ویلیام ناکس دارسی در شهر مسجد سلیمان در خوزستان حفر و نفت از آن استخراج شد.

 

نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خوزستان

بیست و سومین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خوزستان صبح 3 دی ماه 1390 با حضور سید جعفر حجازی استاندار خوزستان،حجت الاسلام سید لطف الله سپهر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان، رحیم خیاطی مسئول برگزاری نمایشگاه های استانی و مسئولین استانی و شهرستانی در محل موزه هنرهای معاصر شهرستان اهواز افتتاح شد و تا هشت دی ماه از ساعت 9 الی 21 ادامه دارد.

حجت الاسلام سید لطف ا... سپهر  با بیان اینکه عرضه 6 هزار عنوان نرم افزار در 90غرفه محصولات فرهنگی دیجیتال، تصریح کرد: در این نمایشگاه خانواده ها و دانش آموزان می توانند کیفی ترین تولیدات نرم افزاری را با 50 درصد تخفیف تهیه نمایند و همچنین  وی به بخش های موجود در نمایشگاه اشاره کردو گفت: جنگ نرم در رسانه های دیجیتال، بازی های رایانه ای، نرم افزارهای رایانه ای و آموزشی ویژه دانش آموزان، نرم افزارهای تلفن همراه،معرفی برگزیدگان جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال، معرفی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، معرفی شهدای فاوا و ارائه خدمات الترونیکی توسط دستگاه های دولتی استان از جمله بخش های فرهنگ سازی موجود در این نمایشگاه می باشد.

افتتاح نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خوزستان

پوستر بیست و سومین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خوزستان
  
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.