یکشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
 
نشست جامعه بدون کاغذ در نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال مشهد برگزار شد
در حاشیه برگزاری اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال
آیین گشایش اولین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال خراسان رضوی
عصر دیروز آیین افتتاح نخستین نمایشگاه رسانه‌های دی
تعداد نمایش:
صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳ بعدی »
گالری عکس نمایشگاه

تاریخچه:

استان خراسان رضوی یکی از استان‌های خراسان در شمال شرقی ایران به مرکزیت مشهد است که از شمال با ترکمنستان و استان خراسان شمالی، از غرب با استان سمنان، از جنوب غربی و جنوب با استان خراسان جنوبی و از شرق با افغانستان همسایه است. این استان در سال ۱۳۸۳ با تقسیم استان خراسان به سه استان ایجاد شد. واژهٔ رضوی در نام این استان، به مقبرهٔ علی بن موسی الرضا در مرکز این استان اشاره دارد. مساحت این استان ۱۱۸٬۸۵۴ کیلومتر مربع بوده که از این نظر جهارمین استان بزرگ کشور است. خراسان رضوی از ۲۵ شهرستان و ۶۵ بخش تشکیل شده‌است.خراسان، در طول تاریخ شاهد ظهور و سقوط سلسله ها و دولت های بسیاری در قلمرو خود بوده است. اقوام مختلف اعراب، ترک ها، کردها، مغول ها، ترکمن ها و افغان ها زمان به زمان به این منطقه تغییرات را به ارمغان آورده اند.

 

نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خراسان رضوی(مشهد)

چهل و دومین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خراسان رضوی با حضور حسن موحدیان؛ فرماندار مشهد، سیدسعید سرابی؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حسین شادکام؛ معاون فرهنگی شهرداری مشهد، دکتر سیدمرتضی موسویان؛ رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و جمعی از مسئولان استانی از تاریخ 2 الی 9 آبان ماه 1939 همزمان با شانزدهمین نمایشگاه کتاب خراسان رضوی در سالن بهار محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان خراسان رضوی از ساعت 14 الی 21 برگزار می شود.

در آیین افتتاح نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال خراسان رضوی از دو نرم افزار تخصصی فقه و حوزه علمیه (نور) و پوستر نخستین جشنواره 'من، خانواده و فناوری' از سوی فرهنگسرای فناوری و رسانه شهرداری مشهد رونمایی شد و در این مراسم موسویان با اشاره به سرعت رشد فناوری تاکید کرد: امروز با گذر از عصر اطلاعات و ورود به عصر شبکه شاهد گسترش سریع فضای مجازی در بین عموم اقشار جوامع بشری هستیم و با این سرعت پیش بینی میشود تا سالهای نه چندان دور روابط مجازی جای روابط فیزیکی را بگیرد.

وی همچنین با اشاره به نمایشگاه رسانه های دیجیتال مشهد عنوان کرد: اگرچه پس از گذشت هشت سال این نمایشگاه به مشهد رسید اما میتواند شروع بسیار خوبی برای گسترش رسانه های دیجیتال در این استان باشد.


آیین افتتاح اولین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال خراسان رضوی

 

 

اسامی موسسات تایید شده در نمایشگاه رسانه های دیجیتال خراسان رضوی 

لیست موسسات تایید شده در نمایشگاه رسانه های دیجیتال خراسان رضوی


نقشه چهل و دومین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خراسان رضوی

لیست شرکت های حاضر در چهل و دومین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خراسان رضوی-مشهد
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.