یکشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
 
افتتاح نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال کرمانشاه
دومین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال با حضور مسئولان استانی و کشوری در محل دائم
دومین نمایشگاه استانی رسانه‌های دیجیتال برگزار می‌شود
معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دومین نمایشگاه ا
استقبال چشمگیر از نمایشگاه رسانه های دیجیتال کرمانشاه
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: استقبال مردم از نخستین نمایشگاه رسانه دیجیتال استان
گالری عکس نمایشگاه

تاریخچه

  کرمانشاه نهمین شهر پرجمعیت، بزرگترین شهر کردنشین و از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران به شمار می‌رود و پیدایش آن به سده چهارم میلادی باز می‌گردد.شهر کرمانشاه دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است. در سده چهارم میلادی شهر کرمانشاه که در آن دوران روستای خوش آب و هوایی بود به عنوان دومین اقامتگاه پادشاهی ساسانیان برگزیده شد. در دوران ساسانیان باغ‌های بزرگی در این منطقه ساخته شد و تا مدت‌ها مکان خوش‌گذرانی شاهان ساسانی بوده‌است. کرمانشاه مرکز کشاورزی ایران است و بیشتر درآمد اقصادی این شهر نیز از این راه‌است. بیشتر جمعیت استان کرمانشاه را شیعیان تشکیل می‌دهد که در حدود ۹۹٫۷ درصد می‌باشد.جاذبه‌های تاریخی پیش از اسلام شهر کرمانشاه بیشتر آثار باقی‌مانده از دوران ساسانیان است که سرآمد آنها طاق بستان است که به گونه‌ای نماد شهر کرمانشاه هم به حساب می‌آید و در پایین تر از محوطهٔ تاریخی طاق بستان و شهر تاریخی کامبادنه منطقه‌ای به نام شکارگاه خسروپرویز وجود دارد که در زمان خسروپرویز برای شکار تفریحی کاربرد داشته‌است که در نقش برجسته‌های طاق بستان این شکارها به تصویر کشیده شده‌اند. سنگ‌نبشته بیستون نیز از آثار ثبت شدهٔ ایران در میراث جهانی یونسکو، در دامنه کوه بیستون قرار دارد.

 

نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان کرمانشاه

دومین دوره نمایشگاه استانی با عنوان «نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان کرمانشاه» با حضور آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، عیسی زارع پور رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، رحیمی زنگنه مدیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و برخی از مسئولان استانی از بیست و هشتم تا سوم خردادماه 1388 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر کرمانشاه با مشارکت 80 شرکت و موسسه برگزار شد.

این نمایشگاه در بخش های نرم افزارهای چند رسانه ای، بازی های رایانه ای، نرم افزارهای تلفن همراه، پایگاه های اینترنتی و وبلاگ ها، خانواده و فناوری اطلاعات، نشست و کارگاه های آموزشی و بخش انقلاب اسلامی  و در فضایی بالغ بر 4000 متر مربع به کار خود ادامه داد.

افتتاحیه نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان کرمانشاه

پوستر دومین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان کرمانشاه

پوستر نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان کرمانشاه

بنر محیطی نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال کرمانشاه

طرح بنر پیام رسان رسانه های دیجیتال بصورت کارکاتور

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.