یکشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
 
گالری عکس نمایشگاه گالری عکس نمایشگاه
نخستین نمایشگاه رسان های دیجیتال در هرمزگان افتتاح شد
چهل و پنجمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیج
ارائه۱۰ بازی جدید در نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان هرمزگان
بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با ۱۰ عنوان بازی رایانه‌ای جدید
تعداد نمایش:
صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳ بعدی »
گالری عکس نمایشگاه

تاریخچه

  این استان در جنوب ایران و در شمال تنگه هرمز قرار دارد. کرانه‌های این استان در شرق بر دریای عمان و در غرب بر خلیج فارس قرار دارند. این شهر که در قسمت انتهایی خلیج فارس و در فصل مشترک شاهراه خلیج فارس و دریای عمان واقع گردیده‌است که نقش مهمی در زمینه صادرات و واردات کشور ایفا می‌کند.تأسیسات مهم دریایی و زیربنایی کشور همچون بندر شهید رجایی، پالایشگاه نفت بندرعباس، کارخانه آلومینیوم المهدی، کارخانه آلومینیم هرمزگان، کشتی سازی خلیج فارس، فولاد و سیمان هرمزگان از این جمله می‌باشند. این استان از طریق زمین به استانهای بوشهر فارس کرمان و سیستان و بلوچستان ارتباط دارد و با راه آهن به راه آهن سراسری ایران متصل است و از طریق هوا با داشتن فرودگاهای بین المللی بندرعباس، کیش، بندر لنگه و قشم به سراسر جهان متصل است .استان هرمزگان جز<پردرامد ترین استانهای ایران می باشد این استان از نظر درآمد اولین استان کشور است ولی متاسفانه از نظر تقسیم بودجه در رده بیست و چهارمین استان قرار دارد.

نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان هرمزگان

چهل و پنجمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان هرمزگان در تاریخ روز شنبه 9 دی ماه 93 با حضور معاون فرهنگی وزیر ارشاد، استاندار هرمزگان، مدیرعامل موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران، علیرضا درویش نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان و جمعی دیگر از مسوولان در  محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان هرمزگان افتتاح شد.

دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از 13 تا 19 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس واقع در سه راه جهانبار برپا است.

نخستین نمایشگاه رسان های دیجیتال در هرمزگان افتتاح شد

پوستر چهل و پنجمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال بندرعباسپوستر نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال هرمزگان


پوستر دوازدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان و چهل و پنجمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان هرمزگان


نقشه داخلی چهل و پنجمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان هرمزگان
لیست شرکت های حاضر در چهل و پنجمین نمایشگاه استانی و اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان هرمزگان
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.