یکشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
 

آغاز به کار دومین نمایشگاه استانی رسانه های دیجیتال فارس
44‌امین نمایشگاه استانی رسانه های دیجیتال همزمان با سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب فارس عصر امروز در مح
با حضور معاون وزیر ارشاد دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس افتتاح شد
عصر دیروز سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب شیراز و دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال با حضور معاون توسعه م
گالری عکس نمایشگاه

تاریخچه:

هفتمین استان از ۳۱ استان ایران است که در بخش نیمروز این کشور واقع شده‌است. آب و هوای استان فارس در نقاط مختلف این استان به سه دسته کوهستانی، معتدل و گرم تقسیم می‌شود. در این استان، امروزه به جز اکثریت فارسی‌زبان اقوام مختلفی نیز در این استان زندگی می‌کنند؛ از جمله لرها،قشقایی‌ها، عرب خمسه و لک،که هر یک به گویش‌ها و زبان‌های مختلفی مانند فارسی، لری، لارستانی، قشقایی، سیوندی، دوانی، اردکانی، عربی و کهمره‌ای سخن می‌گویند.استان فارس با وجود جاذبه‌های متعدد تاریخی، طبیعی و مذهبی، یکی از مراکز مهم گردشگری ایران است. همچنین تعدادی از مراکز مهم دانشگاهی ایران در این استان واقع شده‌است.

 

نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس

چهارامین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در تاریخ بیست و نهم دی ماه 1388 با حضور عیسی زارع پور رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، آقای کیا قائم مقام صدا و سیما مرکز استان فارس، آقای طبیعی مدیر کل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، آقای روزی طلب مدیر کل آموزش و پرورش استان، آقای مبرایی رئیس سازمان فنی و حرفه ای استان و برخی از مسئولان استان در سالن حافظ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شیراز آغاز شد و تا پنجم بهمن ماه ادامه یافت. این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 6000 متر مربع، با حضور 126 شرکت و 155 غرفه و بیش از 2500 اثر به نمایش درآمد و بیش از 35 کارگاه آموزشی و 5 نشست تخصصی برگزار شد.

افتتاح نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس   

 

 

دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس

 چهل و چهارمین نمایشگاه استانی و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس همزمان با سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب فارس عصر 27 آبان ماه لغایت 3 آذر ماه 93 ساعت 14 بعد از ظهر با حضور کاراندیش؛ قائم مقام وزیر ارشاد و معاون پشتیبانی، صالحی؛ معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد، شهرام‌نیا؛ مدیرعامل مؤسسه فرهنگی نمایشگاه‌های ایران و دکتر احمدی؛ استاندار فارس و حضرت آیت الله ایمانی، نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز و تعدادی دیگر از مسئولان ارشد استان فارس  در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس افتتاح گردید.

دومین نمایشگاه استانی رسانه های دیجیتال فارس با حضور بیش از 60 ناشر دیجیتال در جهت فراهم کردن محیطی برای ایجاد همدلی و هم‌افزایی بین پدیدآورندگان آثار در حوزه‌ رسانه‌های دیجیتال و همچنین حمایت از افراد، مراکز، مؤسسات و شرکت‌های فعال در حوزه تولید محصولات فرهنگی و هنری دیجیتال برگزار می‌شود.

نرم‌افزارهای ‌چند رسانه‌ای، نرم‌افزارهای تلفن همراه، پایگاه‌های ‌اینترنتی و بازی‌های رایانه‌ای بخش‌های مختلف این نمایشگاه را شکل می دهند.

دومین نمایشگاه استانی شیراز از ساعت 10 الی 19 در فضایی بالغ بر 2000 متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان واقع در شهرک گلستان دایر گردید.


دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس

پوستر چهارمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس

پوستر نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال فارس

بنر محیطی نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس

بنر محیطی نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال فارس

پوستر دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس  

پوستر دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال فارس


گزارش دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارسگزارش دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس


نقشه دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس

لیست شرکت های حاضر در دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.