یکشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
 
گشایش دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در استان اردبیل
سی و نهمین نمایشگاه استانی و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان اردبیل در صبح روز یک شنبه 30 مه
طرح خانه پاک برای مقابله با تهدید های فرهنگی است
مدیر برگزاری دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان اردبیل گفت: طرح خانه پاک برای مقابله با تهدید ها
دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال اردبیل برگزار می شود
مدیرکل ارشاد اسلامی استان اردبیل از برگزاری دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال این استان طی شهریورماه
تعداد نمایش:
گالری عکس نمایشگاه

تاریخچه:

 یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز استان اردبیل در شمال غربی این کشور است. اشتهار و اهمیّت اردبیل تنها از آن جهت نیست که چند تن از پادشاهان ایران آن شهر را قرارگاه خود ساختند، بلکه از آن لحاظ است که سر حلقه فرقه صفویّه، شیخ صفی‌الدین اردبیلی، از این جا برخاست و در همین جا به خاک سپرده شد.با ظهور شیخ صفی‌الدّین و خاندان صفوی، اردبیل اعتبار ویژه‌ای یافت، به طوری که این شهر در زمان تیمور، دارالارشاد و در زمان سلاطین صفوی با عنوان دارالامان از جایگاه خاصّ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی برخوردار گردید. حکومت صفوی بسیاری از هرج و مرج‌ها را که در ایران وجود داشت، برانداخت و یک حکومت دینی و مذهبی را پایه گذاری کرد که به گفته بسیاری از کارشناسان تاریخ، تشکیل دولت یکی از مهم ترین وقایع تاریخ ایران به شمار می‌آید.غالب صاحب‌نظران نام قدیمی شهر را «آرتاویل» و از ریشهٔ اوستایی می‌دانند. آدام اولئاریوس در سفری که در اوایل قرن هفدهم به اردبیل داشته است عنوان نموده که اهالی شهر که ترک زبان هستند ، نام شهر را آردویل تلفظ می کنند. شهر اردبیل به علت نزدیکی به قفقاز و گرجستان و ارمنستان، جایگاه ویژه‌ای داشت به‌طوری که در زمان جنگ‌های ایران و روس در عهد قاجار، اردبیل مرکز استقرار نیرو و ستاد عملیات سپاه ایران در برابر طوایف شمال بوده‌است. آرامگاه شیخ صفی‌الدین میراث جهانی یونسکو، مسجد جامع اردبیل و بقعه سید امین الدین جبراییل از بناهای تاریخی مهمّ این شهر به شمار می‌روند.

 

نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان اردبیل

بیست وچهارمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه­ های دیجیتال استان اردبیل عصر روز 25 دی ماه 1390 با حضور دکتر صابری استاندار استان اردبیل، شرفی مدیر اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان، رحیم خیاطی مسئول برگزاری نمایشگاه های استانی و برخی از مسئولان استان کلید خورد.

صابری ضمن بیان قاصد برگزاری نمایشگاه رسانه­ های دیجیتال در استان­ های مختلف، اهمیت رسانه­ های دیجیتال در عصر امروز گفت بن‌کارت‌های تخفیف 30 درصدی برای مصرف‌کنندگان با هدف تشویق به خرید محصولات در نظر گرفته شده است. 

این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 3000 متر مربع و بیش از 2000 عنوان نرم افزار و با حضور 55 غرفه از ساعت 10 تا 13 و 16 تا 20 آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

افتتاح نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان اردبیل

 

دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان اردبیل

سی و نهمین نمایشگاه استانی و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان اردبیل در صبح روز یک شنبه 30 / 7/ 91 باحضور معاون استاندار استان، شرفی مدیر اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان، معاون صدا و سیمای اردبیل، پورابوالقاسم مدیر برگزاری نمایشگاه و برخی از مسئولان استان و شهرستان های تابعه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان اردبیل واقع در شورابیل آغاز شد و تاچهار آبان ماه از ساعت10 الی 20 ادامه یافت. این نمایشگاه در شش بخش اصلی و یک بخش جانبی برگزار شد.

در این نمایشگاه بخش عمده ای از پتانسیل و توانمندی های کشور درحوزه های مختلف رسانه های دیجیتال در فضایی بالغ بر 3000 متر مربع، با حضور55 غرفه شرکت کننده برگزار گردید.

ارائه تمام محصولات دیجیتال با 50 درصدتخفیف می باشد.

افتتاحیه دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان اردبیل

پوستر بیست و چهارمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان اردبیل

پوستر نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال اردبیل

پوستر سی و نهمین نمایشگاه استانی و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان اردبیل

پوستر دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال اردبیل

بیلبورد های اردبیل


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.