یکشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
 
گالری عکس نمایشگاه گالری عکس نمایشگاه
43 امین نمایشگاه استانی رسانه های دیجیتال در البرز آغاز به کار کرد
دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال البرز، عصر یک شنبه طی مراسمی در موسسه گلستان گلشهر کرج گشایش یافت.
اسامی موسسات تایید شده در دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان البرز
اسامی موسسات تایید شده در دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان البرز اعلام شد
تعداد نمایش:
گالری عکس نمایشگاه

تاریخچه

 استان البرز در ۲۰ کیلومتری غرب تهران و در حوزهٔ استحفاظی استان تهران قرار گرفته است. در جلسهٔ هیئت دولت در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۸۸ لایحهٔ تأسیس این استان تصویب و به مجلس شورای اسلامی فرستاده شد. در ادامه با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۷ استان البرز بطور رسمی شکل گرفت. در این طرح پیشنهادی کرج به عنوان مرکز استان درنظر گرفته شده‌است.

 

نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان البرز(ساوجبلاغ)

سی و ششمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان البرز روز یکشنبه 22 مرداد 1391 با حضورحجت الاسلام والمسلمین ناطقی امام جمعه ساوجبلاغ، ابراهیمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد استان البرز، علی حدادی فرماندار ساوجبلاغ، نماینده فقیه استان البرز، محمد صادق افراسیابی معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و جمعی از مسئولان استانی در مصلی امام خمینی واقع در هشگرد آغاز شد و تا 26 مرداد ماه از ساعت 16 الی 23 ادامه یافت.

 این نمایشگاه در بخش های نرم افزارهای رسانه ای، بازی های رایانه ای، فرصت ها و تهدیدها،خانواده و سرگرمی های دیجیتال، نشست و کارگاه های تخصصی و هنرهای دیجیتال برگزار شد و بخش عمده ای از پتانسیل و توانمندی های کشور در حوزه های مختلف رسانه های دیجیتال در فضایی بالغ بر 1300 متر مربع، با حضور 34 غرفه شرکت کننده ادامه یافت.

محمد صادق افراسیابی معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت هدف اصلی در حمایت از مخاطبین و تولید کنندها در بخش دیجیتال است .چرا که این نمایشگاه برای عرصه محصولات به تولید کنندگان کمک میکند و از طریق تخفیف های بالا برای علاقمندان نیز یک حمایت محسوب می شود و این نمایشگاه فرصتی برای ارائه محصولات شرکت ها و دسترسی علاقمندان به بازی های رایانه ای رسانه های دیجیتال پدید آورده است تا بتوانند بازیهای رایانه ای و استفاده صحیح از اینترنت را به کمک اساتید آموزش ببیند.

افتتاحیه نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان البرز-ساوجبلاغ   

 

دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان البرز

چهل و سومین نمایشگاه استانی و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال البرز، عصر یک شنبه 18 آبان ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج سید محمد مهدی حسینی همدانی امام جمعه استان البرز، سید حمید طهایی استاندار البرز، مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اعضای شورای شهر و شماری از مدیران استانی از تاریخ 18 الی 24 آبان ماه از ساعت 9 الی 19 در موسسه گلستان گلشهر کرج واقع در میدان امام خمینی گشایش یافت.

دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان البرز همزمان با نمایشگاه کتاب استان و نمایشگاه مدل و لباس، با هدف جریان سازی و بستر سازی برای تولید و توسعه محتوای منطبق بر فرهنگ عمومی، ملی و اسلامی برگزار می شود.


افتتاحیه دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال البرز

پوستر سی و ششمین نمایشگاه استانی و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان البرز

پوستر نمایشگاه رسانه های دیجیتال ساوجبلاغ

بنر محیطی نمایشگاه رسانه های دیجیتال ساوجبلاغ

بنر محیطی نمایشگاه رسانه های دیجیتال ساوجبلاغ

پوستر دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان البرز 


گزارش دومین نمایشگاه های دیجیتال استان البرزگزارش دومین نمایشگاه های دیجیتال استان البرز

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.