چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸
 

اخبار

۱۶ مهرماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه همایش سواد رسانه ای و اطلاعاتی

۱۶ مهرماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه همایش سواد رسانه ای و اطلاعاتی
دبیر علمی دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی از تمدید مهلت ارسال اصل و چکیده مقالات به دبیرخانه دائمی دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی تا ۱۶ مهرماه خبر داد.

 

 

به گزارش دبیرخانه دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی، دکتر بهاره نصیری گفت: تا کنون بیش از ۱۷۰ چکیده با موضوع خانواده و سواد رسانه ای و اطلاعاتی در دو بخش علمی ـ پژوهشی و تجربی-کاربردی به دبیرخانه این همایش ارسال شده است که ۱۶۳ چکیده مورد تایید قرار گرفته اند.

وی افزود: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و با توجه به افزایش حجم مراجعات از سوی دانشجویان، پژوهشگران، متخصصان و سایر متقاضیان، کمیته علمی همایش نسبت به تمدید مهلت دریافت اصل و چکیده مقالات تا ۱۶ مهرماه 1397 اقدام نمود که بر این اساس سایت تا این تاریخ جهت دریافت چکیده و اصل مقالات باز خواهد بود.

دبیر علمی دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی تاکید کرد: با توجه به زمان کوتاه باقی مانده تا برگزاری همایش امکان تمدید مهلت ارسال اصل و چکیده مقالات پس از این تاریخ وجود ندارد و لازم است علاقه مندان برای شرکت در همایش در تاریخ اعلام شده اقدام کنند.

نصیری خاطر نشان ساخت: کتاب نخستین همایش سواد رسانه ای با مقدمه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به چاپ رسیده است و از طریق اپلیکیشنهای کتابراه، طاقچه و پورتال سرآمد قابل تهیه است.

وی افزود: مقاله برتر و برخی دیگر از مقالات کاندیدای اثر برتر نخستین همایش سواد رسانه ای در فصلنامه علمی پژوهشی پژوهش‌های ارتباطی به چاپ رسیده است و در تلاش هستیم تا در دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای کلیه مقالات برتر در فصلنامه های علمی پژوهشی به چاپ برسد.

استادیار پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی تصریح کرد: دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد و کلیه متقاضیان می توانند علاوه بر ارسال مقالات علمی پژوهشی، برای اولین بار در تاریخ همایش های علمی کشور، تجربیات و گزارش‌های کاربردی خود را مکتوب کرده و برای دبیرخانه الکترونیک همایش به نشانی Mliteracy.saramad.ir ارسال کنند.

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۴۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.