پنج شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۸
 

اخبار

هر پکیج آموزشی کاد یک کتابخانه الکترونیکی

هر پکیج آموزشی کاد یک کتابخانه الکترونیکی
هر پکیج آموزشی کاد شامل یک کتابخانه الکترونیکی مشتمل بر 600 تا 3000 عنوان کتاب در رشته مورد نظر است که کابران این محصولات دانشجویان، پژوهشگران، اساتید دانشگاه و متخصصان رشته‌های مختلف هستند.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، کتابخانه‌های تخصصی الکترونیکی از مهم‌ترین اجزاء نمایشگاه‌های کتاب هستند که امسال در بخش «رسانه‌های دیجیتال» نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با متخصصان و دانشگاهیان دیدار می‌کنند و به معرفی محصولات خود می‌پردازند.

مجتبی صفدری مدیر فروش شرکت آموزش الکترونیک شریف که غرفه‌اش در نمایشگاه امسال به عرضه محصولات «کاد» شامل ایبوک‌های تخصصی در رشته‌های فنی مهندسی، پزشکی، دندان پزشکی، علوم پایه و علوم انسانی اشتغال دارد، در گفت‌وگو با خبرنگار مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال درخصوص محصولات کاد می‌گوید: هر پکیج آموزشی کاد شامل یک کتابخانه الکترونیکی مشتمل بر 600 تا 3000 عنوان کتاب در رشته مورد نظر است که کابران این محصولات دانشجویان، پژوهشگران، اساتید دانشگاه و متخصصان رشته‌های مختلف هستند.

وی ضمن اینکه انتقال نمایشگاه از شهر آفتاب به مصلای امام خمینی را مثبت ارزیابی می‌کند، می‌افزاید: جانمایی بخش ناشران دیجیتال به دلیل دوربودن از ناشران عمومی باعث کاهشی در آمار بازدیدکنندگان می‌شود.

مدیر فروش شرکت آموزش الکترونیک شریف ادامه داد: در سال‌های گذشته این امکان فراهم بود که رسانه‌های دیجیتال می‌توانستند در محل موردنظرِ خودشان غرفه بگیرند، اما طی چند سال اخیر بعد از تفکیک بخش دیجیتال این امکان وجود ندارد و به همین دلیل گاه غرفه‌هایی با عملکرد کاملا متفاوت درکنار هم قرار می‌گیرند.

کتابخانه‌های تخصصی رشته‌های مختلف که معمولا در غالب دی وی دی گردآوری و منتشر می‌شوند یکی از به‌صرفه‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه‌های دسترسی به حجم وسیعی از اطلاعات هستند که بهره‌گیری از آن برای دانشجویان، پژوهشگران، اساتید دانشگاه و کارشناسان حرفه‌ای هر رشته اجتناب‌ناپذیر است. اگر شما هم از این دسته افراد هستید، برای آشنایی با تازه‌ترین محصولات ارائه شده در این حوزه، سری به بخش «رسانه‌های دیجیتال» در سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بزنید. رسانه‌های دیجیتال یکی از مهم‌ترین بخش‌های نمایشگاه کتاب امسال به شمار می‌رود که هرروز از 10 صبح تا 10 شب در محوطه شمالی مصلا نزدیک به ایستگاه متروی مصلا میزبان دوستداران کتاب است.

سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ 12 تا 22 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

 

 

 

روابط عمومی و امور بین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.