یکشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۶

اخبار

پایان مهر آخرین مهلت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال

پایان مهر آخرین مهلت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال
مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال گفت: پایان مهرماه آخرین مهلت ثبت نام در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال است.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جواد موحد با بیان این مطلب افزود: شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال حداکثر تا پایان مهرماه فرصت دارند تا برای ثبت نام و شرکت در یازدهمین نمایشگاه بین المللی اسلام دیجیتال اقدام نمایند و این مهلت به دلیل ملاحظات در نظر گرفته شده از سوی مصلی تهران به عنوان محل برگزاری نمایشگاه و زمان لازم برای تهیه پیش نیازها قابل تمدید نیست.

وی با تاکید بر استقبال بسیار خوب شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات برای شرکت در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال در مرحله پیش ثبت نام، اظهار داشت: ضروری است تمامی شرکت ها و فعالان حوزه دیجیتال نسبت به تکمیل ثبت نام اولیه خود اقدام نمایند.

مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال تاکید کرد: اولویت در جانمایی و تحویل غرفه به شرکت کنندگان نیز با کسانی خواهد بود که زودتر نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند. 

شایان ذکر است یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از تاریخ 20 تا 26 ابان ماه جاری با حضور شرکت های داخلی و خارجی فعال در این حوزه در مصلی تهران برگزار می شود

saramad.ir

samandehi.ir

telegram.com/itdmc

instagram.com/itdmc

aparat.com/itdmc

روابط عمومی و اموربین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۵:۳۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.