یکشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۶

اخبار

ثبت تقاضای برگزاری کارگاه ها و نشست های تخصصی یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

ثبت تقاضای برگزاری کارگاه ها و نشست های تخصصی یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال
بدینوسیله از اساتید، کارشناسان و فعالان فضای مجازی و رسانه های دیجیتال علاقمند به برگزاری دوره آموزشی و یا ارائه محتوا در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال دعوت می گردد، محتوا و مطالب آموزشی خود را در بخش کارگاه ها و نشست هاهی تخصصی آن رویداد با نام و عنوان خود به عموم مخاطبان عرضه نمایند.

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، بدینوسیله از اساتید، کارشناسان و فعالان فضای مجازی و رسانه های دیجیتال علاقمند به برگزاری دوره آموزشی و یا ارائه محتوا در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال دعوت می گردد، محتوا و مطالب آموزشی خود را در بخش کارگاه ها و نشست هاهی تخصصی آن رویداد با نام و عنوان خود به عموم مخاطبان عرضه نمایند. این امکان رایگان نمایشگاهی برای شرکت ها و موسسات حاضر در نمایشگاه نیز ارائه می گردد.

در طول برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال از تاریخ 20 تا 26 آبان ماه 1396 در مصلی امام خمینی(ره) با تمهیدات و امکانات فراهم شده توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال فضای مناسب کارگاهی در جوار بخش های مختلف نمایشگاه به منظور تقویت غنای محتوایی نمایشگاه تدارک دیده شده است.

به منظور ثبت کارگاه و نشست تخصصی خود به نشانی  http://www.saramad.ir/fa/regkargah مراجعه فرمایید.

با توجه به محدودیت ها، اولویت برگزاری با کارگاه ها و نشست های است که محتواهای مرتبط با سواد فضای مجازی، فرصت و تهدید های فضای مجازی، مطالعات و تحقیقات علمی و پژوهشی حوزه رسانه های دیجیتال، معرفی سامانه های فناورانه نشر دیجیتال، معرفی کسب و کار های نوپا، نشست های بخش های مختلف تخصصی نمایشگاه و آموزش نرم افزارهای تخصصی حوزه نشر دیجیتال را ارائه می نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کارگاه ها و نشست های تخصصی با ستاد برگزاری نمایشگاه با شماره تماس 64-88846960 داخلی 147 تماس حاصل فرمایید.

 

 

روابط عمومی و اموربین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.