یکشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۶

اخبار

تقدیر معاون وزیر ورزش و جوانان از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

تقدیر معاون وزیر ورزش و جوانان از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از تلاش های رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ایجاد دبیرخانه دائمی سواد مجازی و تقویت ادبیات سواد رسانه ای در طول یکسال گذشته تقدیر کرد.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال​،  محمد رضا رستمی،  معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در اتاق فکر سواد رسانه ای وزارت ورزش و جوانان با اهدای لوح تقدیری از تلاش های دکتر سید مرتضی موسویان،  رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ایجاد دبیرخانه دائمی سواد مجازی و تقویت ادبیات سواد رسانه ای در طول یکسال گذشته تقدیر کرد.

بنابراین گزارش متن لوح تقدیر اهدایی از سوی معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان به رئیس مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بدین شرح است:

جناب آقای دکتر سید مرتضی موسویان

رئیس محترم مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

افزایش سواد رسانه ای جامعه، امری ضروری برای توسعه کشور و تحقق فضای رسانه ای سالم، مفید و ایمن برای خانواده ها خصوصا در فضای مجازی است. بدون شک رشد سواد رسانه ای جامعه در سال های اخیر مدیون تلاش گسترده و عمیق اساتید، مدیران و متخصصانی است که دانش، تخصص و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند.

برگزاری همایش ملی سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی، با ارائه ۶۰ مقاله علمی ازمیان  ۱۵۹ مقاله دریافتی، ۷ پنل تخصصی، ۱۰ میزگرد علمی و ۷ نشست تجربه نگاری طی ۳ روز متوالی با حضور ۱۳۰۰ نفر از معلمان سواد رسانه ای،  دانشجویان و اساتید دانشگاه ها، نشان تلاش قابل تقدیر برگزار کنندگان این همایش و نشان موفقیت این رویداد در مستند کردن تلاشها، دست آوردها و تجربیات است.

بدین وسیله از جنابعالی که با قبول ریاست همایش و تاسیس دبیرخانه دائمی سواد رسانه ای در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نقش مهمی در غنای ادبیات سواد رسانه ای کشور در سال گذشته داشتید، کمال تشکر و قدردانی به عمل می آورم.   

روابط عمومی و امور بین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.