یکشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۶

اخبار

قناعت پیشه موانع و مشکلات موجود در سر راه کسب و کارهایی نوپا را بررسی کرد

قناعت پیشه موانع و مشکلات موجود در سر راه کسب و کارهایی نوپا را بررسی کرد
مدیرگروه نشرودیجیتال مرکزفناوری اطلاعات ورسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ وارشاداسلامی موانع و مشکلات موجود در سر راه کسب و کارهایی نوپا را بررسی کرد.

 

 

 به گزارش ستاد خبری روابط عمومی و روابط بین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، ابوالفضل قناعت پیشه مدیرگروه نشرودیجیتال مرکزفناوری اطلاعات ورسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ وارشاداسلامی در نشست امروز خود درخصوص کارآفرینی وکسب کاردیجیتال گفت: مخاطبینی که در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال قصد ایجاد کسب وکار دارند، می توانند از این طریق کارآفرینی اقدام کنند.

وی افزود: اقدامات واحد نشر دیجیتال مرکز شامل: ارائه نیازمندی ها واطلاعات لازم در حوزه کسب وکار، پیش نیازهای لازم در حوزه های نرم افزاری در فرآیند کسب وکار، مدل تجاری کسب وکارهای دیجیتال، نحوه نوشتن شغل و چگونگی کسب درآمد، تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز، بازاریابی و تبلیغات بهینه و هدفدار، و نیز استفاده از پتانسیل و ظرفیت شبکه های اجتماعی است.

قناعت پیشه اضافه کرد: معرفی استارت آپ های موفق و دلایل موفقیت آنها در فضای مجازی در حوزه کسب و کار دیجیتال، استفاده از ترفندهای بازی کاری برای تشویق کارکنان برای فعالیت های کاری، بازاریابی در اینستاگرام نیز از جمله اقدامات واحد نشردیجیتال مرکز محسوب می شود.

وی در پایان گفت: بررسی موانع و مشکلات تولیدکنندگان محتوا و نرم افزار در بازار کسب وکارهای دیجیتال و سهولت در روند صدور مجوز و برطرف کردن مسائل و مشکلات بازار برای کسب و کارهای نوپا و بررسی راهکارهای رفع مشکلات عدم رعایت حقوق مالکیت مادی و معنوی در بازار و فضای مجازی از دیگر اقدامات گروه نشر و دیجیتال مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد است.

۲ مرداد ۱۳۹۶ ۱۷:۱۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.