یکشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۶

اخبار

مدیر عامل موسسه فرهنگی، هنری، انتشاراتی بین المللی الهدی: نیم میلیون نفر خارجی عضو صفحات مجازی موسسه هستند

مدیر عامل موسسه فرهنگی، هنری، انتشاراتی بین المللی الهدی: نیم میلیون نفر خارجی عضو صفحات مجازی موسسه هستند
موسسه فرهنگی، هنری، انتشاراتی بین المللی المهدی در راستای ارائه تصویر مناسب از دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و دفاع از فرهنگ ایرانی _ اسلامی فعالیت های را در فضای مجازی آغاز کرده است.

 

 

 

محمدعلی احمدی مدیر عامل موسسه فرهنگی، هنری،انتشاراتی بین المللی المهدی در گفت و گو با خبرنگار ستاد خبری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در بازدید از غرفه نمایشگاه در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ اظهار داشت: موسسه فرهنگی، هنری، انتشاراتی بین المللی المهدی در راستای ارائه تصویر مناسب از  دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و دفاع از فرهنگ ایرانی _ اسلامی فعالیت های را در فضای مجازی آغاز کرده است.

وی افزود: فضای مجازی که موسسه راه اندازی کرد بیش از ۵۰۰ هزار عضو در کشورهای مختلف آسیایی،آفریقایی،آمریکایی و اروپایی داریم.

احمدی گفت: ادمین های که با موسسه کار می کنند توانستند پرسش و پاسخ های را طرح بکنند که ذهن جوان پرسشگر عالم را بتوانند با ارزش های دینی و فرهنگی ایران اسلامی آشنا بکنند.

وی با اشاره به فعالیت مستقیم موسسه در انتشار محتوی در شبکه های اجتماعی گفت: موسسه در ۲۲ صحفه اجتماعی و در ۱۴ زبان خارجی و به زبان های عربی،فرانسه،انگلیسی،ترکی، استانبولی، ایتالیایی و ..... فعالیت می کند.

احمدی ادامه داد: تعداد حوزه های که موسسه کار می کند شامل فرهنگ،سیاست، سبک زندگی و نامه های مقام معظم رهبری به جوانان غربی است. بستر های انتشاری که موسسه کار می کند شامل فیسبوک، تویتر، اینستاگرام، یوتیوپ و ..... است. 

وی بابیان اینکه فعالیت رایزنی های فرهنگی در سال ۹۵ نسبت به سال قبل ۶ برابر شده است. افزود: تعداد صفحات برای انتشارات ۲۰ برابر شده است. تعداد صحفاتی که رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در جهان فعالیت می کنند ۲۰ برابر شده و به ۱۱۶ صحفه رسیده است.

روابط عمومی و امور بین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۲ مرداد ۱۳۹۶ ۱۶:۰۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.